Dlouhonohá kráska podporující českou módu! Nikol Švantnerová

Nikol Švantnerová

Napůl Češka a napůl Slovenka. Matka Nikol pochází z Čech a otec je původem Slovák. S modelingem začala Nikol již ve svých třinácti letech! O tři roky později se objevila na přehlídkovém mole v Hongkongu.

Česká modelka pocházející ze Šumperku je jednou z mála těch, které vydělávají více doma než v zahraničí. A ví, jak přilákat zakázky. Nikol prozradila, že dnes to vše funguje trochu jinak. Klienti si dnes nevybírají jen dle fotoknihy či na základě castingu. Dnes je to o tom, kolik kdo má sledujících na Instagramu. Což je právě důvod, proč Nikol hodně pracuje v Čechách.

Já to tu prostě miluju🙌🏼💙 #pumagirl @puma #enjoyeverymoment #lagodibraies #travel

A post shared by Nikol Švantnerová (@nikolsvantnerova_official) on

Kráska upoutala na sebe největší pozornost, když vynesla v Karlových Varech šaty za půl milionu. Byla tak zcela nepřehlédnutelnou osobou. Sama modelka přiznala, že preferuje české návrháře.

V soukromí upřednostňuje sportovní styl. Její šatník obsahuje zejména rifle, tepláky a tenisky. Jak sama Nikol prohlásila, má slabost pro tenisky. A vůbec nakupování je modelčinou vášní. Přiznala, že by mohla nakupovat denně. Prioritou pro ni je, aby oblečení bylo maximálně komfortní a cítila se v něm dobře.

Samozřejmě bedlivě sleduje módu a nové trendy. Sama se však stále drží svého ležérně-sportovního stylu. Ráda však občas svůj šatník obohatí nějakým zajímavým kouskem.

Foto: Instagram