Nadčasový módní kousek. Rolák by měl být v každém šatníku

rolák, svetr, zima, dámský svetr

Kousek oblečení, které jsme jako děti doslova nesnášely. Nyní na něj prakticky nedáme dopustit!

Však doba se velmi změnila. Rozhodně se jedná o módní trendy kousek, bez kterého se váš šatník neobejde. Díky němu lze velmi snadno a jednoduše vrstvit i kombinovat. Však v rolácích chodily i vaše prababičky, babičky, tety, maminky. Jedná se o velmi praktický a rovněž módní kousek oblečení. Nosit ho lze ma mnoho různých způsobů. Díky němu nepotřebujete ani šálu a můžete upřednostit svůj outfit v minimalistickém stylu.

I když se jedná o zcela obyčejnou věc, nemusí vypadat nikterak fádně. Ba naopak. Černý rolák je módní ikonou. V každém případě se těší své přízni po mnoho let a nyní si užívá svůj výrazný návrat. Kdy tak dokáže váš outfit povznést na vyšší level.

rolák dámský, teplý svetr

dámský rolák modrý, 349,- Kč,  dámský rolák růžový, 399,- Kč, oba k dostání na cropp.com

Proč nosit rolák?

Není jen trendy kouskem pro váš outfit, ale zahřeje vám krk, což zejména v sychravých podzimních a zimních dnech je velmi příjemné. Nemusíte nosit šátky a šály. Velmi dobře na roláku vynikne i masivní bižuterie, což je opět cool. A zajisté pozitivní zprávou je i to, že rolák schová potenciální vrásky a povadlou kůži na krku, čímž zároveň ubere i léta. A to za to stojí přeci. Nemyslíte?

Trendy kousek oblečení pro každodenní nošení. V rámci správné kombinace lze rolák nosit do práce, na pracovní schůzku, na vycházku do přírody i je ideálním trendy prvkem do společnosti. Vynikne v kombinaci se šaty, s kalhotami, riflemi. Velmi dobře vypadá v kombinaci s kostýmem, kdy je tak umocněno kouzlo vašeho pracovního či společenského outfitu.

Foto: www.gratisography.com