Jaromír Jágr – nejcennější český hokejový klenot

jaromír jágr, hokej

Hokejová legenda, jeden z nejoblíbenějších a nejpopulárnějších Čechů, jenž bývá nazýván českým bohem. O mužích se říká, že zrají jako víno.

Čím starší, tím jsou charismatičtější. O Jaromírovi to platí snad dvojnásob. Nebo to bude tím, že má nyní k dispozici hned dvě odbornice, které mu zajisté radí a pomohou? Jak už jeho neteř Pavlína prozradila, že Jarda má občas problém sladit boty s outfitem. Tak zajisté jeho neteř i jeho přítelkyně mu s tímto svízelem poradí. Jarda však nastavuje interesantní a nové módní trendy. V 90. letech zde vládl účes na Jágra, kteří mnozí zajisté ještě pamatují. Naposledy experimentovat s vousy.

#66 #10 #68

A post shared by Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr) on

Nicméně se stal i tváří neboli klenotem v rámci československé kampaně společnosti orientující se na prodej šperků a hodinek. Stejně tak byl tváří i módní značky zaměřující se na pánskou módu, zejména byl modelem pro pánské obleky. Nutno podotknout, že v rámci obou kampaní Jarda působí proklatě sexy.

Hokejová legenda mající vlastní kalendář, který pokřtil v loňském roce. Sám však Jarda oznámil, že se jedná o jeho první a zároveň poslední kalendář. A že se fotografie vydařily, svědčilo i to, že zaplnily média i sociální sítě. Nutno zmínit, že byl zaznamenám velmi kladný ohlas. Oprávněně!

Foto: Instagram