Oprah Winfrey prezidentkou v roce 2020?

Oprah Winfrey

Byla pouze jedna jediná věc, která mohla způsobit to, že by se Oprah Winfrey ucházela o kandidaturu na post prezidenta.

Oprah prozradila časopisu People, kde byla i ozdobou titulní stránky, že se obrátila s otázkou k víře a k vyslyšení v rámci modlitby. Kdy tak se ptala Boha, jestliže si myslí, že se tak má stát, musí jí to říct a být to tak zcela jasné. A to se nestalo.

Mediální hvězda Oprah a představitelka nového filmu „A Wrinkle in Time“ se ocitla v záři reflektorů po inspirujícím proslovu v letošním roce na Zlatých Glóbech, kde převzala cenu za dokumentární snímek „The Cecil B. DeMille Award“. Dav hollywoodských hvězd jí ležel u nohou a se slzami dojetí naslouchal jejímu proslovu o tom, že nový den je jasnou nadějí.

Winfrey prozradila, že bohatí lidé i miliardářští obyvatelé jí volali a nabízeli získání peněžních prostředků pro zahájení její prezidentské kampaně.

Winfrey rovněž otevřeně promluvila o tom, že ona nelituje toho, že nemá vlastní děti s dlouholetým životním partnerem Stedmanem Grahamem. Vzápětí podotkla, že jihoafrické dívky, kterým ona pomáhá v rámci programu Oprah Winfrey Leadership Academy for Girls jsou „dost“.

„Byla to správná kombinace mentora, matky, vůdce i průvodce. Stačí mi vidět, jak všichni se rozvíjejí a stávají se z nich dospělí lidé“, říká pro magazín People Oprah. Konstatuje, že dívky jí dělají radost a společně zažívají veselé chvíle naplněné smíchem.

Oprah prozradila, že ji činí nejšťastnější, když vidí ostatní lidi v jejich čisté radosti. Sama říká, že někdy být upřímný je k dobru. Ona je jen sedící a přemýšlející o dění kolem. Co může ona udělat pro to, aby se někdo cítil dnes doopravdy šťastný.

Foto, text: people.com