Ponožkové kozačky aneb kousek patřící mezi must have

ponožkové kozačky, kozačky dámské, styl, krása

Nízké kozačky s elastickou horní částí, tak lze popsat jednoduše hit podzimní sezóny. Seznamte se!

Věřte, že tento trend si vás získá. Ponožkové kozačky k nám dorazily již na podzim a těší se stále velké oblibě. Prioritou je nejen pohodlné nošení. Jsou mnohem komfortnější než samotné lodičky. Díky elastickému rantlu se boty dobře obouvají a dokonale přilnou. Vaše nohy v nich budou vypadat elegantně i velmi sexy. Takřka většina modelů je totiž na úzkém podpatku a do špičky.

Socks boots neodmyslitelně patří do dámského botníku

Vybírat si lze z různé výšky, tj. můžete zvolit ponožkové kozačky jen pod kotníky nebo naopak několik centimetrů nad, stejně si je lze pořídit ve variantě jako vysoké kozačky. Tento druh obuvi vyniká v tom, že jsou velmi pohodlné. Zejména jsou ideální volbou pro dámy, které neholdují příliš podpatkům.

ponožkové kozačky, dámské

Zleva: světle hnědé ponožkové kozačky Henny, Botovo 472,50 Kč, zelené ponožkové kozačky DANNIA 472,50 Kč. Foto: archiv firem

Na své si přijdou příznivkyně černé klasiky, tak i ženy, které jsou rády vidět prostřednictvím barev. Vybírat můžete ze sametových, metalických, výrazncýh barev v podobě fuchsiové či zelené. K dostání jsou i v neutrálních odstínech hnědé či khaki apod.

Jaká je ideální kombinace?

Pokud zvolíte kotníkové ponožkové kozačky, pak volte přiléhavější kalhoty, rifle, legíny. Naopak vysoké ponožkové kozačky vynikají nejlépe v kombinaci se sukní, se šaty či šortkami. Můžete však k nim nosit rovněž legíny nebo úzké kalhoty.

V případě jednobarevných kozaček můžete doplnit svůj outfit libovolně. Oproti tomu ke vzorované variantě ponožkových kozaček je zapotřebí vhodně doplnit outfit, aby byl sjednocen.

Podlehnete i vy kouzlu ponožkových kozaček?

Foto: Godisable Jacob, pexels.com