Pyžama, která zahřejí aneb buďte krásná i pod peřinou

pyžamo dámské, pajamas

S příchodem nejen prvních mrazíků, ale mnohdy i dříve nastává pokles teplot. Zajisté se také těšíte, jak si oblečete pohodlné pyžamo a vychutnáte si lahodný doušek teplého čaje.

Vhodné je takové pyžamo, ve kterém bude radost usínat i se probouzet. Podstatné je, aby vám bylo teplo. Mějte na paměti, že i výběru pyžama je zapotřebí věnovat jistou pozornost. Dávno neplatí, že pro chladné zimní večery je nutné si pořídit fádní flanelové pyžamo. Dnešní nabídka sortimentu je velmi pestrá nejen co se týče materiálu. Však i flanelové moderní pyžamo může být velmi sexy. Nevěříte?

Preference elegance

Jestliže upřednostňujete eleganci i při spánku a času stráveného v peřinách, pak je pro vás ideální volbou saténový komplet, tj. košile a kalhoty s dlouhými nohavicemi. Nejen že vám bude materiál svůdně klouzat po vašem sexy těle. Satén náleží mezi velmi kvalitní materiál.

Pro všechny zimomřivé povahy jsou vhodná pyžama a teplé soupravy, které dostatečně zahřejí. Vždy však je nutné vybrat materiál, jenž je vám příjemný na těle neboli na kůži.

dámské pyžamo

Zleva: dvoudílné pyžamo Disney, 399,- Kč, cropp.com; dámské pyžamo Santoro London, 674,- Kč, peripetie.cz; Dámské pyžamo ELISA, 1199,- Kč, softcotton.cz

Prioritou je luxus

Jestliže si potrpíte na luxusnější materiál, pak je pro vás vhodné pořízení nočního oblečení z bio bavlny nebo hedvábí. Jedná se o velmi komfortní materiály. Zkrátka prioritou je pohodlnost. A dávno jsou doby, kdy dvoudílné pyžamo ve složení kabátku a kalhot bylo mužskou doménou.

V dnešní moderní době si tato pyžama dopřávají i ženy. Pyžama dnes září mnoha barvami, nejedná se o klasiku minulosti v rámci pruhované varianty. Těmto časům již odzvonilo. V čem si necháte zdát sladké sny?

Foto: stokpic.com