Taylor Swift je zamilovaná! Kdo je tím šťastlivcem?

Taylor Swift

Požehnání pro Joe Alwyna za to, že učí Taylor Swift ohledně udržení si svého osobního života. US Weakly nadšeně informoval o tom, že zpěvaččino štěstí je v těchto dnech jedinečné, bezkonkurenční.

Bulvární tisk obdržel podrobnou zprávu o tom, jak doslova bláznivě je Swift zamilovaná do Alwyna. „Joe jí skutečně ukázal jiný životní styl a hodnotu soukromí“, jak uvedl zdroj. Dále bylo dodáno, že nyní je zpěvačka nejšťastnější.

Tento posun doslova razantně zlepšil život Talyor Swift, dodal zdroj. „Taylor je tak mnohem šťastnější bez otevření se a odhalení osobního života. Uvědomuje si, co pro to Joe dělá a vnímá, jak o moc lepší to pro ni je.“

Swift prvně tak na očích veřejnosti nemluvila o Alwynovi v žádném poskytnutém rozhovoru. Sotva s ním byla vyfotografována, třebaže byli v uplynulém týdnu spatřeni držící se za ruce v Turks a Caicos. „Zdáli se opravdu velmi šťastní“, řekl svědek pro US Weakly. „Usmívali se a byli si velmi blízcí, ale drželi si to pro sebe.“

Swift však o Alwynovi vůbec nehovoří, prohlásil jiný zdroj. Pár si však drží vztah v tajnosti. Dělají vše pro to, co mohou, aby si takto chránili soukromí.

P.S.: Avšak už v únoru letošního roku se Elle magazín zmínil o tom, že Taylor měla tajnou schůzku neboli rande s Alwynem. Dále bylo také v tentýž měsíc uvedeno, že Taylor již po mnoho dní tráví svůj čas s Joem v jeho domě. A jak se zdá, jejich střežení soukromí se jim daří dle plánu na výbornou. Údajně spolu chodí již od loňského roku.

Foto: Elle.com