Zorka Hejdová sleduje módní trendy

zorka hejdová

Zorka Hejdová, rozená Kepková je známou televizní a rozhlasovou moderátorkou. Tato subtilní blondýnka má k módě velmi blízko.

Již ve svých třinácti letech dostala několik nabídek ohledně angažmá v modelingových agenturách, které však nepřijala. Nicméně modelingu se věnuje, ale jde jen o zájmovou aktivitu.

V roce 2016 ji magazín Forbes umístil na 73. pozici v seznamu nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Mezi její vášeň patří móda. Zorčina záliba je nejen ve sledování nejnovějších módních kousků, co je aktuálně in, ale také má svůj blog.

Na svém instagramovém účtu má značný počet sledujících. Její fotky v rámci zvoleného outfitu jsou jak módní přehlídkou, ale především perfektní inspirací. Pozitivní je, že i Zorka komunikuje se svými příznivci a reaguje na případné dotazy, kde daný módní kousek pořídila.

Ráda sdílí nejen svou vášeň ohledně fashion stylu na Instagramu. Moderuje rovněž pořad, jehož posláním je ukázat dívkám a ženám, že se mohou snadno přiblížit k ženám nejen na titulcích módních magazínů, ke kterým vzhlíží. Záměrem pořadu je, aby si ženy uměly zvolit outfit, který správně zvýrazní jejich přednosti. Sama Zorka si vyzkoušela modely od mnoha světově proslulých značek. Avšak nejdražší šaty, které oblékla, byly od věhlasné Blanky Matragi.

Foto: Instagram.com